@Eğitim Uzmanı;

Eğitim öğretim, özlük haklar ve yer değiştirmeler dahil her sorunuzu çekinmeden sorabilirsiniz.

2 Yazıya Git 0 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@ogretmen;

“Çocuklar Sevmedikleri Öğretmenden Öğrenmez” – Rita Pierson Bu söze neden katılıp katılmadığınızı eğitimci arkadaşlar açıklayabilir mi?

2 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@fatimekilic;

Gis şifrem yok sizde müdür den istemeli miyim yoksa okul açılınca o verir mi?

2 Yazıya Git 0 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@fatimekilic;

Seminere lütfen ama lütfen çocuk taşımayalım.. Herkes evinde baksın, yük edilmesin.
Kimse de kusura kalmasın. Zorluğa ve çocuğa saygı başka şey, eğitim ve okula tepki oluşturan "okulda çocuk bakımı" başka bir şey ve hiç te hoş olmayan bir profil meydana getiren bir durum arkadaş. Yoksa hepimiz çocuk seviyoruz ve bir yerde işimizin gereği de bu. Lütfen herkes 300/500'ü gözden çıkarak ya bakıcısına baktıracak yahut ki, seminer döneminde çağıracak eşini, akrabasını yakınını, hasılı; kendi ana babasını ve çocuğuna baktıracak. Doğru anlamak istemeyene de saygımız var.. Lakin görüşünü seviyeli ve öğretmene yakışan tarzda ifade eder ise, safâ ziyade makbül olanıdır.

2 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@Rüzgar;

Ücretli öğretmenlere yasa gereği ayda 16 gün sgk primi yatarken neden çoğu il ve ilçe milli eğitimler yasaya aykırı 30 gün üzerinden sgk primi yaptırmıştır, ücretli öğretmen atamasında usulsüzlük yapıldı eşitliğe aykırı haksız bir atama gerçekleşti iptalini istiyoruz bu haksız atamanın bizler yıllarını bu işe verenler kılavuzda 5 yıl ibaresi yapılmadığı için mağdur edildik mülakata bile gidemedik işin içinden çıkılamıyor madem başvurusu onay alan herkes dershane ataması gibi şartsız aranmalıdır milli Eğitim müdürlükler son güne kadar 30 yatan primleri düşürmek istedi faka içinden çıkamadı işin olduğu gibi kabul edildi şimdi soruyorum suç kimde

2 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 7 ay önce

@Ziyaretçi;

Sorularınızı Sorun Konusunda Uzman Editörler Cevaplasın

1 Yazıya Git 0 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@ogretmen;

Öğrencilerin öğrenmeleri için mükemmel mekanı yaratabilecek olsanız nasıl bir yer olurdu?

1 Yazıya Git 0 Cevap Yanıtla 11 ay önce


@ogretmen;

Öğrencinin öğrenmesine katkıda bulunan başlıca etken nedir?

1 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@havva;

MEB'in 2013'ten bu yana yapmadığı yönetmelik esaslarına uygun Alan Değişikliği istiyoruz.

Tüm arkadaşların burada toplanmasını istiyoruz. Birlikten güç doğar. Mağduriyetler giderilir, norm fazlası durumlar aşılır. Mutlu- verimli öğretmen daha faydalı öğretmen olacaktır.

1 Yazıya Git 0 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@fatimekilic;

Gecen gun bu sitede 1.sirada haber olan konuda yök mef lilere 1 derece kararini bildirdi ancak meb ikgm 2011intibak bulteninde alan adi olmadığı icin halen 1 derece alınamıyor. Memurlar.net ten bu konuyu da gundeme getirmesini rica ediyoruz. Sayin editorlerimiz konuyu gundeme getirirlerse faydali olacagi kanaatindeyim.

1 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 11 ay önce

@fatimekilic;

2014/2 ataması ile Meb e bilgisayar işletmenliği kadrosu ile atandım. 2018/1 ataması ile Ankara Üniversitesi Programcılık kadrosunu kazandım. Meb in muvafakatname konusunda seni göndermiyoruz deme şansı var mıdır? Bu konu ile ilgili kanun maddesini bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz? İyi çalışmalar.

1 Yazıya Git 1 Cevap Yanıtla 11 ay önce